Nasz zespół

Tomasz Wojciechowski

Psycholog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) – II stopień rekomendacji. Przewodniczący Sekcji Trenerskiej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, autor programu i trener w Szkole Trenerów „Ster”. Specjalista w zakresie budowania i odbudowywania współpracy w zespołach, a także budowania kontaktu z klientem. Doskonale czuje się w zleceniach, w których pomaga wyzwalać potencjał zespołów: podczas superwizji, warsztatów, grup roboczych.

Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

Psycholog, rekomendowany trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu uwalniania potencjału pracowników: pozafinansowym motywowaniu pracowników, uruchamianiu ich kreatywności, twórczego podejścia do problemów. Swoje doświadczenie zawodowe zyskiwała również jako kierownik działów, koordynator projektów i członek zarządu fundacji. Współtworzy firmę Perspektywy s.c. i zarządza jej działaniami.

Małgorzata Cużytek

Trener biznesu i umiejętności miękkich rekomendowany przez PTP, coach, wykładowca akademicki, psycholog – praktyk. Prowadzi treningi i szkolenia z zakresu kompetencji interpersonalnych, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, obsługi wymagającego klienta, negocjacji, treningi rozwojowe i specjalistyczne szkolenia dla trenerów, trening twórczego myślenia. Doradza i superwizuje pracę osób specjalizujących się w kontakcie z klientem.

Lidia Karczmarz

Lidia Karczmarz

Psycholog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, trener w Szkole Trenerów Ster. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji interpersonalnych i treningi rozwojowe dla zróżnicowanej grupy odbiorców. Posiada doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń, koordynowania projektu i budowania zespołu. Obszary, w których szczególnie lubi pracować to: wspieranie ludzi w rozwoju i osiąganiu celów, odkrywania potencjału jednostek i grup oraz asertywnej komunikacji.

Magdalena Wolańska

Trener, socjolog. Absolwent programu trenerskiego Ster. Doświadczenie zdobywała pracując z grupami, w różnorodnych obszarach trenerskich, zarówno oświatowych, społecznych jak i biznesowych i samorządowych. Specjalizuje się w diagnozie potrzeb zespołu, rozwijaniu zdrowych, asertywnych relacji i budowaniu więzi opartych na zaufaniu w grupie. Prezes Fundacji Falochron działającej na rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole.

Zapraszamy na naszego bloga - dzielimy się wiedzą!

Idea killers w pracy zespołowej

Obsługa trudnego klienta – sprawa psychologii

Czym jest sprzedaż partnerska?

Zamów szkolenie dla siebie lub firmy

Zadzwoń do nas

Tomasz Wojciechowski

Zapisz się na newsletter Perspektyw!

Otrzymasz informacje o promocjach, najnowszych wpisach na blogu i bieżących wydarzeniach.

Zostaw nam wiadomość
skontaktujemy się w ciągu 24 godzin!

* - pola wymagane

Najbliższe szkolenia